Trwa ładowanie proszę czekać ...

Dworek Arkadia – miejsce na wyjątkowe wydarzenia!

21 grudnia 2018

​Kiedy decydujemy się na organizację wesela, konferencji czy dużego szkolenia, jednym z głównych aspektów, którym musimy się zająć, jest znalezienie odpowiedniej lokalizacji, która będzie spełniała nasze wymagania. W każdym z tych przypadków, zwłaszcza jednak w kwestii wesela, będzie ich naprawdę dużo, a samo znalezienie odpowiedniego miejsca nie jest zadaniem prostym. Na szczęście czeka na Was Dworek Arkadia!

Dworek Arkadia jest miejscem, którym przede wszystkim powinny zainteresować się osoby, które poszukują odpowiedniego lokalu na jedno ze wspominanych wydarzeń w Lublinie lub w jego okolicach. Sam Dworek znajduję się bowiem w Pietrowicach, oddalonych od Lublina o niecałe 20 km. Sam dojazd z, jak i do Lublina jest naprawdę prosty i nie sprawi on żadnych problemów nawet osobom, które nie znają dobrze tych okolic.

Szeroka oferta

Jak już wspominaliśmy, w Dworku Arkadia możliwa jest organizacja naprawdę pokaźniej ilości wszelakich wydarzeń. Zaliczyć możemy do nich wesela, studniówki, szkolenia, konferencje, chrzciny, komunie czy oczywiście standardowe imprezy firmowe. Jeżeli interesuje nas organizacja wydarzenia innego typu – prawdopodobnie nie będzie z tym jakichkolwiek problemów, jednak w tej kwestii zachęcamy do kontaktu z obsługą lokalu, aby ustalić szczegóły.

Liczba miejsc, która robi wrażenie

Aby zorganizować każde ze wspominanych wydarzeń, potrzebna jest przede wszystkim odpowiednia przestrzeń. Jeżeli na naszym wydarzeniu ma pojawić się nawet naprawdę imponująca ilość osób zaproszonych – w przypadku Dworku Arkadia nie będzie to jakikolwiek problem. Cały obiekt posiada bowiem powierzchnię 2500 m2. Przekłada się na to aż 550 miejsc siedzących. Do potrzeb gości został dostosowany również parking, który może pomieścić aż 200 pojazdów. Jeżeli część gości czy np. Młoda Para oczekuje, że na miejscu znajdą się dla nich miejsca noclegowe, również z nimi nie będzie problemu. Ich ilość nie jest już tak okazała, jednak 30 miejsc noclegowych sprawia, że osobom, które faktycznie zależy na noclegu na miejscu, mogą na niego liczyć.

Sale w Dworku Arkadia

Gdy chcemy zdecydować się na konkretny obiekt, na pewno zainteresuje nas, jak dokładnie prezentuje się układ sal. Już teraz zaznaczamy, że dokładne informacje można uzyskać oczywiście na stornie internetowej Dworku, dokładnie pod adresem http://dworekarkadia.pl/uklad-sal.html.

Dworek Arkadia oferuje swoim gościom aż dwie sale: Salę Balową oraz Salę Kryształową. Różnią się one od siebie, jednak dzięki temu obiekt może idealnie dopasować się do wymagań konkretnych klientów.

Sala Balowa znajduje się w centralnej części obiektu, a jej najważniejszym elementem jest oczywiście przestrzeń przeznaczona na salę taneczną. Sam parkiet prezentuje się naprawdę okazale, został on bowiem wykonanie z egzotycznego drewna, co również przekłada się nie tylko na jego jakość, ale również wpływa na to, że goście chętnie bawią się na nim do wczesnych godzin porannych. Sam wystrój sali jest naprawdę elegancki – kolory, które dominują, to biel, beż oraz brąz. Całość została zaprojektowana w taki sposób, aby prezentowała się dość neutralnie, co sprawia, że przed organizatorami otwierają się olbrzymie możliwości aranżacji tak urządzonej przestrzeni,

Sala balowa ma powierzchnię aż 700m2. Co ważne, nie ograniczają jej jakiekolwiek filary, dzięki czemu z jednej strony organizatorzy mają szanse dowolnie rozłożyć stoły, z drugiej strony – w Sali Balowej może zmieścić się nawet 350 osób.

Sala Kryształowa

Jest to miejsce prawdziwie wykwintne, na każdym kroku zaskakujące gości, które je odwiedzą. Na ścianach Sali Kryształowej można bowiem odnaleźć m.in. obrazy Edgara Degasa, co sprawia, że całość prezentuje się naprawdę niesamowicie.

Sama nazwa odnosi się oczywiście do kryształowych żyrandoli, które również uświetniają jej wnętrze. Nie zapomniano również o okazałych lustrach. Elegancja, a jednocześnie przytulny klimat – to właśnie udało uzyskać się projektantom. Sama sala może pomieścić do 150 gości, jednak ze względu na wspominane lustra, wydaje się ona znacznie większa, niż jest w rzeczywistości.

Poznaj opinię gości

Kiedy decydujemy się na wybór konkretnej sali, w wielu przypadkach liczy się dla nas opinia osób, które już wcześniej je odwiedziły – nie ma w tym nic dziwnego, w końcu takie osoby naprawdę są najlepszym źródłem informacji. Zachęcamy do zapoznania się z opinią o Dworku Arkadia – można to zrobić również na ich stronie, pod adresem http://dworekarkadia.pl/ksiega-gosci.html.

Miejsce to odwiedziły tysiące zadowolonych gości, dla wielu z nich Dworek Wiąże się z prawdziwie wspaniałymi wspomnieniami, które zostały w ich pamięci na naprawdę długo. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą tego obiektu na ich stronie internetowej, jednocześnie – w przypadku pytań, czy wątpliwości – zapraszamy do kontaktu z pomocną i niezwykle kompetentną obsługą.