Trwa ładowanie proszę czekać ...

Najpiękniejsze wesela w górach Sprawdzone porady.

15 listopada 2022

Świat jest pełen cudów... i nie mówimy tu tylko o miłości. Trudno o lepsze tło dla ceremonii ślubnej lub przyjęcia weselnego w górach, niezależnie od tego, czy jest spowita mgłą, czy słońcem. Ta naturalna dekoracja jest tym, co tysiące par z Polski wybiera na swój ślub i wesele.

Wiele z nich woli spokojne wesele w Beskidach niż modne Tatry. Spokojny Szczyrk jest lepszym wyborem niż ruchliwe Zakopane. Wesele po góralsku jest tańsze, a równie zachwycające. Górskie stoki zachwycają o każdej porze roku: wiosna odcieniami zieleni, lato ciepłymi barwami i jesień ich mieszanką, a zima bielą, którą przynosi śnieg. To różnorodna i piękna okolica. Wiele hoteli w Beskidach specjalizuje się w organizacji wesel w górach. Jest wiele obiektów, które oferują sale weselne z widokiem na góry. Można w nich zorganizować kameralne lub duże imprezy, a także elegancką lub tradycyjną kuchnię.

Beskidy - wesela w górach

Te słowa prawdopodobnie przyniosły Wam najwięcej radości, jaką możecie sobie wyobrazić. W obrączkach, które już niedługo znajdą się na Waszych dłoniach, zawarta jest obietnica. Jest to obietnica szczęśliwego i spełnionego życia. To już tylko krok od tego. Jest wiele rzeczy do zrobienia, aby Wasz górski ślub i zaślubiny były niezapomniane. Rozumiemy, jak stresujący i niepewny może być pierwszy wspólny dzień. Zebraliśmy naszą wiedzę, aby pomóc Wam w wyborze odpowiedniego miejsca na wesele w Beskidach. Są to klimatyczne sale, miejsca noclegowe oraz ludzie, którzy swoim wieloletnim doświadczeniem, umiejętnościami i sercem spełnią Wasze marzenia. To oni sprawią, że Wasze wesele będzie formą sztuki.

15 najważniejszych cech udanego górskiego wesela: Sala weselna

To Wy planujecie swoje wesele. Nie powiemy Wam, który obiekt weselny jest najlepszy w Szczyrku, w Beskidzie Śląskim czy w Alpach. Pomożemy natomiast wybrać najważniejsze elementy, które powinna posiadać górska sala weselna. Przede wszystkim warto pomyśleć o kapeli góralskiej na wesele. Zapewni nie tylko świetną zabawę, ale i przyśpiewki góralskie na weselu. Możecie uniknąć rozczarowań, stresu i nieprzyjemności zadając tylko kilka pytań sobie i organizatorom. Zwróćcie uwagę na wszystkie elementy, planując swoje góralskie wesele. Co jest wliczone w opłatę za wynajem sali? Ile wynosi wysokość kaucji? Czy podlega ona zwrotowi? Czy jest możliwość zorganizowania ceremonii ślubnej z widokiem na góry? Jak wygląda sala weselna z widokiem na góry? Wymiary i układ sali weselnej, a także wyjście na taras lub dziedziniec. Jakość obsługi i liczba kelnerów Możliwość zorganizowania wesela w dowolnym stylu, w tym w tradycyjnym stylu góralskim. Można dostosować menu do swoich potrzeb, nawet jeśli zawiera ono regionalne przysmaki. Obowiązują opłaty za alkohol, napoje i ciasta, a także za dekoracje i kwiaty. Zawsze można zorganizować cichy ślub cywilny w górach. 

Wyobraź sobie lokal weselny z widokiem na góry - to idealna lokalizacja na wymarzone wesele.

Widok jest kluczem do udanego góralskiego wesela, bez względu na to, jak banalnie to brzmi. Sala weselna, która ma widok na góry jest najlepsza. Oprawa ślubu jest określona przez widok na góry i zachodzące za nimi słońce. Musisz zdecydować, czy chcesz mieć miejsce przyjęcia weselnego, które ma widok na góry, w stylu historycznym, ludowym lub nowoczesnym. Musicie też wiedzieć, czy wolicie elegancję czy atmosferę wiejskiej gospody. Styl Waszego wesela zależy również od sali, którą wybierzecie. Pewien typ lokalu jest najlepszy na kameralne rozmowy, a inny na tańce i zabawy. W przypadku tych drugich należy zadbać o to, aby goście mieli bezpośredni kontakt z DJ-em lub zespołem, a stoły były ustawione tak, aby ludzie mogli tańczyć w obecności wirujących par. Ważne jest, aby dopasować wielkość i liczbę gości na góralskie wesele - 50 kontra 150 może zrobić dużą różnicę. Niewygodne pomieszczenia mogą utrudniać komunikację i zmniejszać chęć do tańca. Z kolei jeśli sala jest zbyt duża, goście mogą się rozproszyć i trudno będzie zorganizować przyjęcie.

Szukacie wesela w górach, co należy zapewnić gościom?

Szukając idealnej sali weselnej z pięknym widokiem na góry, koniecznie trzeba pomyśleć o noclegach dla gości. Ślub góralski z własnymi miejscami noclegowymi sprawi, że wszystkim będzie przyjemniej i pozwoli skupić się na ważnych rzeczach. Do kogo będzie należało zorganizowanie transportu dla Waszych niewyspanych gości?